BEGIN:VCALENDAR VERSION:2.0 PRODID:-//PCUT.ee//Pärnu Kolledž//ET CALSCALE:GREGORIAN BEGIN:VEVENT DTSTAMP:20240112T131333Z DTSTART:20240401T080000Z DTEND:20240401T093000Z UID:D83F5A891EAF702AD74C4668E52A4A1530589107 DESCRIPTION:Ruum: 301 - Kammersaal\n\n
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 01.04.2024 11:00 |
Lõpp | 01.04.2024 12:30 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 01.04.2024 14:00 |
Lõpp | 01.04.2024 15:00 |
Grupid | MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 01.04.2024 16:00 |
Lõpp | 01.04.2024 17:30 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Marvi Remmik |
Ruum | 214 - Auditoorium |
Maja | Peamaja |
Algus | 02.04.2024 12:15 |
Lõpp | 02.04.2024 13:45 |
Grupid | MUHT2, MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus | MU, erialaõppejõud |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 03.04.2024 11:30 |
Lõpp | 03.04.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Arno Tamm |
Ruum | 002 - Stuudio |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 03.04.2024 14:15 |
Lõpp | 03.04.2024 15:45 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Peedu Kass |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 03.04.2024 14:15 |
Lõpp | 03.04.2024 15:45 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Agda Grahv |
Ruum | 212 - Auditoorium |
Maja | Peamaja |
Algus | 04.04.2024 14:30 |
Lõpp | 04.04.2024 18:00 |
Grupid | MUKM2, KHSÕ1, MURM2, MUPM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 05.04.2024 10:30 |
Lõpp | 05.04.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Liina Saar |
Ruum | 202 - Auditoorium |
Maja | Peamaja |
Algus | 09.04.2024 10:00 |
Lõpp | 09.04.2024 12:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MURM4, MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4, MUHT1, MUHT2, MUHT3, MUHT4, MUKM1, MUKM2, MUKM3 |
Tegevus | Jere Laukkanen - Key Rhythms and Syncopation, or Polyrhythm & Polymeter (workshop incl. body percussion). |
Õppejõud | Peedu Kass |
Ruum | 214 - Auditoorium |
Maja | Peamaja |
Algus | 09.04.2024 17:30 |
Lõpp | 09.04.2024 19:45 |
Grupid | MURM3, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 10.04.2024 11:30 |
Lõpp | 10.04.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Johannes Ahun |
Ruum | 102 - Arvutiklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 10.04.2024 14:30 |
Lõpp | 10.04.2024 16:15 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 122 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 11.04.2024 08:30 |
Lõpp | 11.04.2024 09:45 |
Grupid | MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Liina Saar |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 11.04.2024 10:00 |
Lõpp | 11.04.2024 12:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MURM4 |
Tegevus | Alexander Lackner - overcoming compositional phrase boundaries, phrase placing "against the form", liberating musical speech/impro from AABA forms and the like |
Õppejõud | Liina Saar |
Ruum | 128 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 12.04.2024 10:00 |
Lõpp | 12.04.2024 11:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MURM4, MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4, MUHT1, MUHT2, MUHT3, MUHT4, MUKM1, MUKM2, MUKM3 |
Tegevus | Erasmuse koolide tutvustus. |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 128 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 12.04.2024 11:00 |
Lõpp | 12.04.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 15.04.2024 11:00 |
Lõpp | 15.04.2024 12:30 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 15.04.2024 14:00 |
Lõpp | 15.04.2024 15:00 |
Grupid | MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 002 - Stuudio |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 15.04.2024 16:00 |
Lõpp | 15.04.2024 17:30 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Johannes Ahun |
Ruum | 102 - Arvutiklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 16.04.2024 13:00 |
Lõpp | 16.04.2024 17:00 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 17.04.2024 11:30 |
Lõpp | 17.04.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Arno Tamm |
Ruum | 002 - Stuudio |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 17.04.2024 14:15 |
Lõpp | 17.04.2024 15:45 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Peedu Kass |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 17.04.2024 14:15 |
Lõpp | 17.04.2024 15:45 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 22.04.2024 11:00 |
Lõpp | 22.04.2024 12:30 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 22.04.2024 14:00 |
Lõpp | 22.04.2024 15:00 |
Grupid | MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 24.04.2024 11:30 |
Lõpp | 24.04.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Arno Tamm |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 24.04.2024 14:15 |
Lõpp | 24.04.2024 15:45 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Peedu Kass |
Ruum | 002 - Stuudio |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 24.04.2024 14:30 |
Lõpp | 24.04.2024 16:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 26.04.2024 10:30 |
Lõpp | 26.04.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 29.04.2024 09:00 |
Lõpp | 29.04.2024 21:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUHT2 |
Tegevus | MADE |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 29.04.2024 11:00 |
Lõpp | 29.04.2024 12:30 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 29.04.2024 14:00 |
Lõpp | 29.04.2024 15:00 |
Grupid | MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Liina Saar |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 01.05.2024 12:00 |
Lõpp | 01.05.2024 18:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MURM4, MUKM1, MUKM2, MUKM3, MUKM4 |
Tegevus | Hanna-Liina Võsa õpituba |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 205 - Pärimusmuusikaklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 02.05.2024 09:00 |
Lõpp | 02.05.2024 10:00 |
Grupid | MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Agda Grahv |
Ruum | 214 - Auditoorium |
Maja | Peamaja |
Algus | 02.05.2024 14:30 |
Lõpp | 02.05.2024 18:00 |
Grupid | MUKM2, KHSÕ1, MURM2, MUPM2 |
Tegevus | õppetöö |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 06.05.2024 11:00 |
Lõpp | 06.05.2024 12:30 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 06.05.2024 14:00 |
Lõpp | 06.05.2024 15:00 |
Grupid | MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Peedu Kass |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 07.05.2024 17:30 |
Lõpp | 07.05.2024 19:45 |
Grupid | MURM3, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 08.05.2024 11:30 |
Lõpp | 08.05.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 09.05.2024 09:00 |
Lõpp | 09.05.2024 10:00 |
Grupid | MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 128 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 10.05.2024 10:30 |
Lõpp | 10.05.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 13.05.2024 11:00 |
Lõpp | 13.05.2024 12:30 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Ahto Abner |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 13.05.2024 14:00 |
Lõpp | 13.05.2024 15:00 |
Grupid | MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Peedu Kass |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 14.05.2024 17:30 |
Lõpp | 14.05.2024 19:45 |
Grupid | MURM3, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 15.05.2024 11:30 |
Lõpp | 15.05.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Peedu Kass |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 28.05.2024 17:30 |
Lõpp | 28.05.2024 19:45 |
Grupid | MURM3, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 29.05.2024 11:30 |
Lõpp | 29.05.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 31.05.2024 10:30 |
Lõpp | 31.05.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Liina Saar |
Ruum | 106 - Must saal |
Maja | Peamaja |
Algus | 11.06.2024 08:00 |
Lõpp | 11.06.2024 22:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus | Heliproovid |
Õppejõud | Liina Saar |
Ruum | 106 - Must saal |
Maja | Peamaja |
Algus | 12.06.2024 08:00 |
Lõpp | 12.06.2024 22:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3 |
Tegevus | Ettemängud |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 12.06.2024 09:00 |
Lõpp | 12.06.2024 11:00 |
Grupid | MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus | Individuaalne eksam |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 12.06.2024 18:00 |
Lõpp | 12.06.2024 23:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MURM4, MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4, MUHT1, MUHT2, MUHT3, MUHT4, MUKM1, MUKM2, MUKM3 |
Tegevus | Muusika õppekava õppeaasta lõpuseminar |