BEGIN:VCALENDAR VERSION:2.0 PRODID:-//PCUT.ee//Pärnu Kolledž//ET CALSCALE:GREGORIAN BEGIN:VEVENT DTSTAMP:20231222T113320Z DTSTART:20240328T141500Z DTEND:20240328T163000Z UID:498F211EFD9550D7D27802C65E328119EE615DA3 DESCRIPTION:Ruum: 205 - Pärimusmuusikaklass\n\n
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 205 - Pärimusmuusikaklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 28.03.2024 16:15 |
Lõpp | 28.03.2024 18:30 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Kelly Veinberg |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 02.04.2024 10:15 |
Lõpp | 02.04.2024 11:45 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Villu Talsi |
Ruum | 205 - Pärimusmuusikaklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 02.04.2024 10:15 |
Lõpp | 02.04.2024 11:45 |
Grupid | MUPM2, MUPM3, MUPM1 |
Tegevus |
Õppejõud | Marvi Remmik |
Ruum | 214 - Auditoorium |
Maja | Peamaja |
Algus | 02.04.2024 12:15 |
Lõpp | 02.04.2024 13:45 |
Grupid | MUHT2, MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus | MU, erialaõppejõud |
Õppejõud | Cätlin Mägi |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 03.04.2024 10:15 |
Lõpp | 03.04.2024 11:45 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 03.04.2024 11:30 |
Lõpp | 03.04.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Agda Grahv |
Ruum | 212 - Auditoorium |
Maja | Peamaja |
Algus | 04.04.2024 14:30 |
Lõpp | 04.04.2024 18:00 |
Grupid | MUKM2, KHSÕ1, MURM2, MUPM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 04.04.2024 16:00 |
Lõpp | 04.04.2024 19:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 05.04.2024 10:30 |
Lõpp | 05.04.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 05.04.2024 16:00 |
Lõpp | 05.04.2024 17:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Liina Saar |
Ruum | 202 - Auditoorium |
Maja | Peamaja |
Algus | 09.04.2024 10:00 |
Lõpp | 09.04.2024 12:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MURM4, MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4, MUHT1, MUHT2, MUHT3, MUHT4, MUKM1, MUKM2, MUKM3 |
Tegevus | Jere Laukkanen - Key Rhythms and Syncopation, or Polyrhythm & Polymeter (workshop incl. body percussion). |
Õppejõud | Villu Talsi |
Ruum | 201 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 09.04.2024 10:15 |
Lõpp | 09.04.2024 11:45 |
Grupid | MUPM2, MUPM3, MUPM1 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 10.04.2024 11:30 |
Lõpp | 10.04.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Johannes Ahun |
Ruum | 102 - Arvutiklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 10.04.2024 14:30 |
Lõpp | 10.04.2024 16:15 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 122 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 11.04.2024 08:30 |
Lõpp | 11.04.2024 09:45 |
Grupid | MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 122 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 11.04.2024 16:15 |
Lõpp | 11.04.2024 19:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Liina Saar |
Ruum | 128 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 12.04.2024 10:00 |
Lõpp | 12.04.2024 11:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MURM4, MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4, MUHT1, MUHT2, MUHT3, MUHT4, MUKM1, MUKM2, MUKM3 |
Tegevus | Erasmuse koolide tutvustus. |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 128 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 12.04.2024 11:00 |
Lõpp | 12.04.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 122 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 12.04.2024 13:30 |
Lõpp | 12.04.2024 17:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Cätlin Mägi |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 15.04.2024 16:15 |
Lõpp | 15.04.2024 17:45 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Kelly Veinberg |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 16.04.2024 10:15 |
Lõpp | 16.04.2024 11:45 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Villu Talsi |
Ruum | 205 - Pärimusmuusikaklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 16.04.2024 10:15 |
Lõpp | 16.04.2024 11:45 |
Grupid | MUPM2, MUPM3, MUPM1 |
Tegevus |
Õppejõud | Johannes Ahun |
Ruum | 102 - Arvutiklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 16.04.2024 13:00 |
Lõpp | 16.04.2024 17:00 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 17.04.2024 11:30 |
Lõpp | 17.04.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Kelly Veinberg |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 23.04.2024 10:15 |
Lõpp | 23.04.2024 11:45 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Villu Talsi |
Ruum | 205 - Pärimusmuusikaklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 23.04.2024 10:15 |
Lõpp | 23.04.2024 11:45 |
Grupid | MUPM2, MUPM3, MUPM1 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 24.04.2024 11:30 |
Lõpp | 24.04.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 25.04.2024 16:15 |
Lõpp | 25.04.2024 19:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 26.04.2024 10:30 |
Lõpp | 26.04.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 26.04.2024 13:30 |
Lõpp | 26.04.2024 17:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 29.04.2024 09:00 |
Lõpp | 29.04.2024 21:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUHT2 |
Tegevus | MADE |
Õppejõud | Cätlin Mägi |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 29.04.2024 16:15 |
Lõpp | 29.04.2024 17:45 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Cätlin Mägi |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 30.04.2024 16:00 |
Lõpp | 30.04.2024 17:30 |
Grupid | MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 205 - Pärimusmuusikaklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 02.05.2024 09:00 |
Lõpp | 02.05.2024 10:00 |
Grupid | MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Agda Grahv |
Ruum | 214 - Auditoorium |
Maja | Peamaja |
Algus | 02.05.2024 14:30 |
Lõpp | 02.05.2024 18:00 |
Grupid | MUKM2, KHSÕ1, MURM2, MUPM2 |
Tegevus | õppetöö |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 02.05.2024 16:15 |
Lõpp | 02.05.2024 19:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 03.05.2024 16:00 |
Lõpp | 03.05.2024 17:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Kelly Veinberg |
Ruum | 205 - Pärimusmuusikaklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 06.05.2024 10:00 |
Lõpp | 06.05.2024 12:00 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus | Tehniline arvestus |
Õppejõud | Cätlin Mägi |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 06.05.2024 16:15 |
Lõpp | 06.05.2024 17:45 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Kelly Veinberg |
Ruum | 205 - Pärimusmuusikaklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 07.05.2024 10:00 |
Lõpp | 07.05.2024 12:00 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3 |
Tegevus | Tehniline arvestus |
Õppejõud | Cätlin Mägi |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 07.05.2024 16:00 |
Lõpp | 07.05.2024 17:30 |
Grupid | MUPM2, MUPM3 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 08.05.2024 11:30 |
Lõpp | 08.05.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 09.05.2024 09:00 |
Lõpp | 09.05.2024 10:00 |
Grupid | MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 301 - Kammersaal |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 09.05.2024 16:15 |
Lõpp | 09.05.2024 19:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 128 - Õpperuum |
Maja | Peamaja |
Algus | 10.05.2024 10:30 |
Lõpp | 10.05.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 10.05.2024 13:30 |
Lõpp | 10.05.2024 17:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 15.05.2024 11:30 |
Lõpp | 15.05.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 17.05.2024 14:15 |
Lõpp | 17.05.2024 17:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Themuri Sulamanidze |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 29.05.2024 11:30 |
Lõpp | 29.05.2024 13:30 |
Grupid | MUPM2, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 30.05.2024 16:15 |
Lõpp | 30.05.2024 19:15 |
Grupid | MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4 |
Tegevus |
Õppejõud | Celia Roose |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 31.05.2024 10:30 |
Lõpp | 31.05.2024 13:00 |
Grupid | MUHT1, MUHT2, MUKM1, MUKM2, MUPM1, MUPM2, MURM1, MURM2 |
Tegevus |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 107 - Õppeklass |
Maja | Muusikamaja |
Algus | 12.06.2024 09:00 |
Lõpp | 12.06.2024 11:00 |
Grupid | MUKM2, MUPM2, MURM2 |
Tegevus | Individuaalne eksam |
Õppejõud | Marko Mägi |
Ruum | 1 - Väljaspool TÜ VKA-t |
Maja | Muu |
Algus | 12.06.2024 18:00 |
Lõpp | 12.06.2024 23:00 |
Grupid | MURM1, MURM2, MURM3, MURM4, MUPM1, MUPM2, MUPM3, MUPM4, MUHT1, MUHT2, MUHT3, MUHT4, MUKM1, MUKM2, MUKM3 |
Tegevus | Muusika õppekava õppeaasta lõpuseminar |